Siłownia ?6 WEIDNERA?

6 Weidnera

?6 Weidnera? to bardzo popularny zestaw ćwiczeń skierowanych na mięśnie brzucha. Co więcej, jest to najłatwiejszy sposób na to, aby w krótkim czasie uzyskać zadowalającą rzeźbę brzucha.

Specjaliści na całym świecie są zachwyceni efektami ćwiczeń ?6 Weindera? i szczególnie je polecają. Jak ten program treningowy wygląda? Składa się z 6 ćwiczeń, które wykonywane są seriami (kolejno po sobie) z daną liczbą powtórzeń. Aby wykonać 6 Weidnera (z zamierzonym skutkiem) należy trenować nieprzerwanie przez 42 dni czyli 6 tygodni. Z każdym dniem liczba serii oraz powtórzeń się zwiększa. Po 42 dniach ćwiczeń nasz brzuch ma kształt wyraźnego sześciopaku. To bardzo dobre ćwiczenie.

Okres 6 tygodni to wcale nie dużo, a nasz brzuch jest wspaniale wyrzeźbiony. Warto zadbać o siebie i spróbować podjąć się tego zadania. Nie jest ono łatwe, jest wymagające i wymaga samozaparcia, ale mówi się, że dla chcącego nic trudnego. 6 Weidnera to tylko jedno z wiele profesjonalnych ćwiczeń dla każdego. Zaletom takich ćwiczeń jest to, że można wykonywać je w domu a nie na siłowni.