O Fitness Kraków

Fitness-Krakow.info rozpoczął swoją działalność w październiku 2010 roku. Naszym celem jest tworzenie bazy klubów fitness z Krakowa. Priorytet stanowi dla nas przekazanie naszym Klientom rzetelnych i sprawdzonych informacji o klubach fitness. Dlatego też nasza ekipa bardzo starannie zbiera i selekcjonuje informacje .

Serdecznie zapraszamy do najlepszych fitness klubów w naszym mieście.Stawiamy przede wszystkim na jasne i przejrzyste zeprezentowanie klubów, nie zapominając o bogatych galeriach zdjęć.

Informacje które chcemy Państwu przekazać, powinny być pomocne w wyborze odpowiedniego klubu. Mimo wszystko zachęcamy po zapoznaniu się ze specyfikacją klubu w naszym serwisie na udział w zajęciach
w wybranym FitnessClub.

W naszej bazie znajdziecie Państwo pełną ofertę zajęć dla siebie i swoich znajomych. Zapraszamy do zapoznania się z formami zajęć fitness do specjalnie przygotowanego działu „Formy zajęć. Przygotowaliśmy tutaj opis prawdopodobnie wszystkich najpopularniejszych typów zajęć fitness. Cieszymy się na każdym nowym Klientem, który chce zadbać o swoją kondycję fizyczną – popracować nad swoja sylwetką lub po prostu odprężyć się po dniu pracy.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy Właścicieli i Managerów Klubów. Poprzez umieszczenie Państwa oferty w Naszym serwisie, macie możliwość dotrzeć do sporej grupy nowych potencjalnych Klientów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani reklamą w serwisie Fitness-Kraków.info prosimy o zapoznanie się z ofertą z działu „Reklama„.

Dlaczego my?

  • Jesteśmy dokładni i sumienni
  • Aktualizujemy na bieżąco dane o klubach
  • Wprowadzanie zmian we wpisie w ciągu 24h
  • Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania
  • Możliwość dodatkowej reklamy – banery – strona główna
  • Informacje o imprezach fitness w Krakowie / promój swój klub /

Serdecznie zapraszamy!

zespół Fitness-Krakow.info